Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Márka | Alfa Romeo |
|---|---|
| Sorozat | 146 |
| Generáció | 930 |
| Modell sorozat | 146 (930) (1999 - 2000) |
| Motor változat | 146 1.4 16V T.Spark |
| Motor alváltozat | L |
| Karosszéria típusa | Notchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 05.1999 |
| A modell befejezésének dátuma | 12.2000 |
| TELJESÍTMÉNY Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 76 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 103 |
| Gyorsulás (s) | 11,5 |
| Végsebesség (km/h) | 187 |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 8,4 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 55,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 10,7 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 6,6 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 8,4 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | D3 |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 187 g/km |
| MOTOR Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Nyomaték | 125 |
|---|---|
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1370 |
| Teljesítmény / nyomaték | 76 kW (103 LE) / 125 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 76 |
| Teljesítmény (LE) | 103 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1370 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 6300 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 4600 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4235 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1712 |
| Magasság (mm) | 1425 |
| Tengelytáv (mm) | 2540 |
| Forduló kör (m) | 11,0 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 380 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1160 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1680 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 520 |
| Tető teherbírása | 50 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1100 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 350 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Karosszéria típusa | Notchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 185/60R14H |
|---|
| FELSZERELÉS Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Légkondicionáló | Opcionális (felár ellenében) |
|---|---|
| Rádió | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Opcionális (felár ellenében) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Opcionális (felár ellenében) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Alfa Romeo 146 1.4 16V T.Spark L 1999 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 8 év |
Hasonló autók
Egyéb Alfa Romeo autók