Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Márka | Alfa Romeo |
|---|---|
| Sorozat | 156 |
| Generáció | 932 |
| Modell sorozat | 156 (932) Sedan/Limuzin (2003 - 2005) |
| Motor változat | 156 1.9 JTD 8V |
| Motor alváltozat | Distinctive |
| Karosszéria típusa | Notchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Dízel |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 06.2003 |
| A modell befejezésének dátuma | 08.2005 |
| TELJESÍTMÉNY Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 85 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 116 |
| Gyorsulás (s) | 10,3 |
| Végsebesség (km/h) | 191 |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Dízel |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 5,8 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 63,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 7,8 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 4,7 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 5,8 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 3 |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 155 g/km |
| MOTOR Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Nyomaték | 275 |
|---|---|
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | Oxy-Kat |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közös sínes befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 2 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1910 |
| Teljesítmény / nyomaték | 85 kW (116 LE) / 275 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 85 |
| Teljesítmény (LE) | 116 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1910 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 4000 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 2000 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4435 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1743 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1965 |
| Magasság (mm) | 1430 |
| Tengelytáv (mm) | 2595 |
| Forduló kör (m) | 11,6 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 378 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1380 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1805 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 425 |
| Tető teherbírása | 80 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1300 kg |
|---|
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Karosszéria típusa | Notchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 205/55R16 |
|---|
| FELSZERELÉS Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Csomag |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Járműdinamikai vezérlés |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | hátul |
| BELSŐ |
|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Xenon fényszórók | Opcionális (felár ellenében) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Csomag |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Alfa Romeo 156 1.9 JTD 8V Distinctive 2003 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 8 év |
Hasonló autók
Egyéb Alfa Romeo autók