Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Márka | Alfa Romeo |
|---|---|
| Sorozat | 33 |
| Generáció | 905 |
| Modell sorozat | 33 (905) (1986 - 1990) |
| Motor változat | 33 1.5 |
| Motor alváltozat | Ti |
| Karosszéria típusa | Hatchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 12.1986 |
| A modell befejezésének dátuma | 12.1987 |
| TELJESÍTMÉNY Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 77 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 105 |
| Gyorsulás (s) | 9,8 |
| Végsebesség (km/h) | 185 |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Normál |
|---|---|
| Üzemanyagtartály mérete | 50,0 l |
| Üzemanyag-fogyasztás városban | 10,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás 90 km/h | 6,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás 120 km/h | 8,5 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 8,4 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Katalizátor nélkül |
|---|
| MOTOR Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Nyomaték | 133 |
|---|---|
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / Boxer |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Karburátor |
| Szelepek száma | 2 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1474 |
| Teljesítmény / nyomaték | 77 kW (105 LE) / 133 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 77 |
| Teljesítmény (LE) | 105 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1474 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 6000 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 4000 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4015 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1612 |
| Magasság (mm) | 1345 |
| Tengelytáv (mm) | 2455 |
| Forduló kör (m) | 10,4 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 400 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 910 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1335 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 425 |
| Függőleges terhelhetőség | 50 kg |
| Tető teherbírása | 80 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1000 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 450 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Karosszéria típusa | Hatchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Dob |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 175/70R13T |
|---|
| FELSZERELÉS Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
|---|
| BELSŐ |
|---|
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Alfa Romeo 33 1.5 Ti 1986 |
|---|
| Garancia | 1 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 6 év |
Hasonló autók
Egyéb Alfa Romeo autók