Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Márka | Alfa Romeo |
|---|---|
| Sorozat | Giulietta |
| Generáció | 940 |
| Modell sorozat | Giulietta (940) (2010 - 2016) |
| Motor változat | Giulietta 1.4 TB 16V |
| Karosszéria típusa | Hatchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 06.2012 |
| A modell befejezésének dátuma | 10.2013 |
| TELJESÍTMÉNY Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 77 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 105 |
| Gyorsulás (s) | 10,6 |
| Végsebesség (km/h) | 186 |
| Vezetési zaj | 73 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 6,4 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 60,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 8,4 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 5,3 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 6,4 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 5 |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 149 g/km |
| MOTOR Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Motor kódja | 940B8000 |
|---|---|
| Nyomaték | 206 |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1368 |
| Teljesítmény / nyomaték | 77 kW (105 LE) / 206 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 77 |
| Teljesítmény (LE) | 105 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1368 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5000 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1750 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4351 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1798 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2000 |
| Magasság (mm) | 1465 |
| Tengelytáv (mm) | 2634 |
| Forduló kör (m) | 10,9 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 350 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1355 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1785 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 430 |
| Függőleges terhelhetőség | 60 kg |
| Tető teherbírása | 50 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1300 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 500 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Karosszéria típusa | Hatchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 205/55R16 |
|---|
| FELSZERELÉS Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Csomag |
| Esőérzékelő | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | hátul |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Csomag |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Opcionális (felár ellenében) |
| Kihangosító rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Opcionális (felár ellenében) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Opcionális (felár ellenében) |
|---|---|
| Fényszórók | Csomag |
| Xenon fényszórók | Opcionális (felár ellenében) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Opcionális (felár ellenében) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 16V 2012 |
|---|
| Garancia | 2 év / 10/13-tól: 2 év plusz 2 év utánkövetési garancia az Allianz Automotive Services GmbH-n keresztül |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 8 év |
Hasonló autók
Egyéb Alfa Romeo autók