Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Márka | ALPINA |
|---|---|
| Sorozat | B5/B7/B9/B10/D5/D10 (5-ös sorozat) |
| Generáció | G30/G31 |
| Modell sorozat | B5/D5 (G30) Sedan/Limuzin (2020 - ) |
| Motor változat | B5 |
| Motor alváltozat | AWD Switch-Tronic |
| Karosszéria típusa | Notchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 07.2020 |
| A modell befejezésének dátuma | 12.2022 |
| TELJESÍTMÉNY ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 457 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 621 |
| Gyorsulás (s) | 3,4 |
| Végsebesség (km/h) | 330 |
| Vezetési zaj | 69 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super Plus |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 11,6 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 68,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 11,6 l/100 km |
|---|
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 263 g/km |
| MOTOR ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Motor kódja | N63M50* |
|---|---|
| Nyomaték | 800 |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / V-motor |
| Kipufogógáz tisztítás | Otto-részecskeszűrő |
| Hengerek száma | 8 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Bi-turbó |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 4395 |
| Teljesítmény / nyomaték | 457 kW (621 LE) / 800 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 457 |
| Teljesítmény (LE) | 621 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 4395 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 2000 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4978 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1868 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2126 |
| Magasság (mm) | 1466 |
| Tengelytáv (mm) | 2975 |
| Hasmagasság (mm) | 131 mm |
| Forduló kör (m) | 12,2 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 530 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 2055 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2520 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 465 |
| Függőleges terhelhetőség | 90 kg |
| Tető teherbírása | 100 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 2000 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | elektromosan behúzható |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Karosszéria típusa | Notchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív kormányzás | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 255/35R20ZR |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs mérete (ha eltérő) | 295/30R20ZR |
| Runflat | Sorozat (tartalmazza) |
| FELSZERELÉS ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Sorozat (tartalmazza) |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Csomag |
| Gyalogosvédelmi rendszer | Aktív motorháztető |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodási fékvezérlés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Dinamikus kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Járműdinamikai szabályozás - pótkocsi | Csomag |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Változó fényeloszlás | Csomag |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Éjszakai kilátás asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Csomag |
| Kikerülési asszisztens | Csomag |
| Kereszteződés asszisztens | Csomag |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Dinamikus menetstabilizáló rendszer |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Távolsági asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Parkolási asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Csomag |
| Ütközés előtti rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| BELSŐ |
|---|
| Head-up kijelző (HUD) | Opcionális (felár ellenében) |
|---|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Fényszórók | Csomag |
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
| Lézer fényszórók | Csomag |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Sorozat (tartalmazza) |
| GARANCIA ALPINA B5 AWD Switch-Tronic 2020 |
|---|
| Garancia | - |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb ALPINA autók