Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Márka | Cadillac |
|---|---|
| Sorozat | XT4 |
| Generáció | 1. Generáció |
| Modell sorozat | XT4 (2020 - ) |
| Motor változat | XT4 350D |
| Motor alváltozat | Sport AWD AT9 |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Dízel |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 09.2020 |
| TELJESÍTMÉNY Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 128 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 174 |
| Gyorsulás (s) | 10,6 |
| Végsebesség (km/h) | 200 |
| Vezetési zaj | 69 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Üzemanyagtípus | Dízel |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 6,9 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 60,9 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 6,9 l/100 km |
|---|
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 180 g/km |
| MOTOR Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Motor kódja | LSQ |
|---|---|
| Nyomaték | 381 |
| Sebességfokozatok száma | 9 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | SCR katalizátor részecskeszűrővel |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közös sínes befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1995 |
| Teljesítmény / nyomaték | 128 kW (174 LE) / 381 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 128 |
| Teljesítmény (LE) | 174 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1995 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 3500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1500 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 9 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4593 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1881 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1947 |
| Magasság (mm) | 1612 |
| Tengelytáv (mm) | 2779 |
| Forduló kör (m) | 11,6 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 637 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1768 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2445 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 677 |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1600 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| Vonóhorog | Sorozat (tartalmazza) |
| Pótkocsivontató típusa | mechanikusan behúzható |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 235/55R18 |
|---|
| FELSZERELÉS Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Csomag |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Csomag |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Stabili-Trak |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Távolsági asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Parkolási asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Head-up kijelző (HUD) | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Sorozat (tartalmazza) |
| GARANCIA Cadillac XT4 350D Sport AWD AT9 (2020) |
|---|
| Garancia | 3 év / 100 000 km |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év / 100 000 km |
| Rozsdagarancia | 6 év |
Hasonló autók
Egyéb Cadillac autók