Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Márka | Chrysler |
|---|---|
| Sorozat | Grand Voyager |
| Generáció | 4. Generáció |
| Modell sorozat | Grand Voyager (2004 - 2008) |
| Motor változat | Grand Voyager 3.3 |
| Motor alváltozat | LX Automata |
| Karosszéria típusa | Furgon |
| Ülőhelyek száma | 7 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 05.2004 |
| A modell befejezésének dátuma | 12.2004 |
| TELJESÍTMÉNY Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 128 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 174 |
| Gyorsulás (s) | 12,6 |
| Végsebesség (km/h) | 179 |
| Vezetési zaj | 72 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Normál |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 13,3 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 75,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 18,2 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 10,5 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 13,3 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 3 III |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 319 g/km |
| MOTOR Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Motor kódja | R |
|---|---|
| Nyomaték | 278 |
| Sebességfokozatok száma | 4 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / V-motor |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 6 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Szelepek száma | 2 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 3301 |
| Teljesítmény / nyomaték | 128 kW (174 LE) / 278 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 128 |
| Teljesítmény (LE) | 174 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 3301 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5100 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 4000 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 4 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 5096 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1997 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2225 |
| Magasság (mm) | 1803 |
| Tengelytáv (mm) | 3030 |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 920 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1980 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2540 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 560 |
| Tető teherbírása | 68 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1600 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 450 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Karosszéria típusa | Furgon |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Tolóajtók száma (standard / opcionális) | 2 (sorozat) / 0 opcionális (felár ellenében) |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 7 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 215/65R16H |
|---|
| FELSZERELÉS Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| BELSŐ |
|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Sorozat (tartalmazza) |
| GARANCIA Chrysler Grand Voyager 3.3 LX Automatic 2004 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | - |
| Rozsdagarancia | 7 év |
Hasonló autók
Egyéb Chrysler autók