Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Márka | Fiat |
|---|---|
| Sorozat | Multipla |
| Generáció | 186 |
| Modell sorozat | Multipla (186) (2004 - 2008) |
| Motor változat | Multipla 1.6 16V |
| Motor alváltozat | Emotion |
| Karosszéria típusa | Furgon |
| Ülőhelyek száma | 6 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 11.2006 |
| A modell befejezésének dátuma | 01.2008 |
| TELJESÍTMÉNY Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 76 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 103 |
| Gyorsulás (s) | 12,6 |
| Végsebesség (km/h) | 170 |
| Vezetési zaj | 74 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 8,6 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 63,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 11,1 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 7,2 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 8,6 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 4 |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 205 g/km |
| MOTOR Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Motor kódja | 182B6000 |
|---|---|
| Nyomaték | 145 |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1596 |
| Teljesítmény / nyomaték | 76 kW (103 LE) / 145 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 76 |
| Teljesítmény (LE) | 103 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1596 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5750 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 4000 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4089 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1871 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2100 |
| Magasság (mm) | 1695 |
| Tengelytáv (mm) | 2666 |
| Forduló kör (m) | 11,0 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 430 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1375 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1990 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 615 |
| Kombinált bruttó tömeg (GCW) | 3190 kg |
| Tető teherbírása | 80 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1200 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 560 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Karosszéria típusa | Furgon |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 6 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Dob |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 205/45R17 |
|---|
| FELSZERELÉS Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | hátul |
| BELSŐ |
|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Opcionális (felár ellenében) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Fiat Multipla 1.6 16V Emotion 2006 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 8 év |
Hasonló autók
Egyéb Fiat autók