Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés
| ÁLTALÁNOS Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| Márka | Jaguar |
|---|---|
| Sorozat | XJS |
| Generáció | 1. Generáció |
| Modell sorozat | XJ-SC (1985 - 1988) |
| Motor változat | XJ-SC V12 HE |
| Motor alváltozat | Automata |
| Karosszéria típusa | Cabrio |
| Ülőhelyek száma | 4 |
| Ajtók száma | 2 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 09.1985 |
| A modell befejezésének dátuma | 03.1988 |
| TELJESÍTMÉNY Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 217 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 295 |
| Gyorsulás (s) | 6,8 |
| Végsebesség (km/h) | 245 |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Üzemanyagtartály mérete | 91,0 l |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Katalizátor nélkül |
|---|
| MOTOR Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| Nyomaték | 443 |
|---|---|
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / V-motor |
| Hengerek száma | 12 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 5307 |
| Teljesítmény / nyomaték | 217 kW (295 LE) / 443 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 217 |
| Teljesítmény (LE) | 295 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 5307 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 3250 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4764 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1793 |
| Magasság (mm) | 1254 |
| Tengelytáv (mm) | 2591 |
| Forduló kör (m) | 13,1 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 480 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1800 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2105 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 305 |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1500 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| Karosszéria típusa | Cabrio |
|---|---|
| Ajtók száma | 2 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 4 |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 235/60R15VR |
|---|
| FELSZERELÉS Jaguar XJ-SC V12 HE Automatic 1985 |
|---|
| BELSŐ |
|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
Hasonló autók
Egyéb Jaguar autók