Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | 124-es sorozat |
| Generáció | 1. Generáció |
| Modell sorozat | 124-es sorozat Sedan/Limuzin (1989 - 1993) |
| Motor változat | 300 E-24 Kat. |
| Motor alváltozat | Automata (5 sebességes) |
| Karosszéria típusa | Notchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 10.1990 |
| A modell befejezésének dátuma | 12.1992 |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 162 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 220 |
| Gyorsulás (s) | 7,8 |
| Végsebesség (km/h) | 232 |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Üzemanyagtartály mérete | 70,0 l |
| Üzemanyag-fogyasztás városban | 14,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás 90 km/h | 8,9 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás 120 km/h | 10,8 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 11,2 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 1 |
|---|
| MOTOR Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Nyomaték | 265 |
|---|---|
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 6 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2962 |
| Teljesítmény / nyomaték | 162 kW (220 LE) / 265 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 162 |
| Teljesítmény (LE) | 220 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2962 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 6400 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 4600 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4740 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1740 |
| Magasság (mm) | 1428 |
| Tengelytáv (mm) | 2800 |
| Forduló kör (m) | 11,2 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 520 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1480 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2000 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 520 |
| Tető teherbírása | 100 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1900 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Karosszéria típusa | Notchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 195/65R15ZR |
|---|
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Opcionális (felár ellenében) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Légkondicionáló | Opcionális (felár ellenében) |
|---|---|
| Rádió | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Opcionális (felár ellenében) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| Hátsó fejtámlák | Opcionális (felár ellenében) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz 300 E-24 CAT. Automatic (5 speed) 1990 |
|---|
| Rozsdagarancia | - |
|---|
Hasonló autók
Egyéb Mercedes-Benz autók