Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | A-osztály |
| Generáció | 177 |
| Modell sorozat | A-osztály (177) Sedan/Limuzin (2022 - ) |
| Motor változat | A 180 Sedan |
| Motor alváltozat | AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT |
| Karosszéria típusa | Notchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (mild hibrid) |
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 10.2022 |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 110 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 150 |
| Gyorsulás (s) | 9,3 |
| Végsebesség (km/h) | 216 |
| Vezetési zaj | 68 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 5,7 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 43,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 5,7 l/100 km |
|---|
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 130 g/km |
| MOTOR Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Motor kódja | 282814 |
|---|---|
| Nyomaték | 200 |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | Otto-részecskeszűrő |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1332 |
| Teljesítmény / nyomaték | 110 kW (150 LE) / 230 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 110 |
| Teljesítmény (LE) | 150 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1332 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1660 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4558 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1796 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1992 |
| Magasság (mm) | 1429 |
| Tengelytáv (mm) | 2729 |
| Hasmagasság (mm) | 91 mm |
| Forduló kör (m) | 11,0 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 395 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1450 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1940 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 490 |
| Függőleges terhelhetőség | 80 kg |
| Tető teherbírása | 75 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1400 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 725 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | elektromosan behúzható |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Karosszéria típusa | Notchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 225/45R18 |
|---|---|
| Runflat | Opcionális (felár ellenében) |
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó oldallégzsák | Opcionális (felár ellenében) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Opcionális (felár ellenében) |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Vészhelyzeti asszisztens | Csomag |
| Gyalogosvédelmi rendszer | Aktív motorháztető |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Csomag |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodási fékvezérlés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Járműdinamikai szabályozás - pótkocsi | Csomag |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Változó fényeloszlás | Csomag |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Csomag |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Kikerülési asszisztens | Csomag |
| Kereszteződés asszisztens | Csomag |
| Kanyarodási asszisztens | Csomag |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Csomag |
| Kilépésre figyelmeztetés | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Opcionális (felár ellenében) |
| Intelligens sebességasszisztens | Csomag |
| Távolsági asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Parkolási asszisztens | Csomag |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Csomag |
| Ütközés előtti rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Opcionális (felár ellenében) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Csomag |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Fényszórók | Csomag |
|---|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz A 180 Sedan (Saloon) AMG-Line Advanced Plus 7G-DCT 2022 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 30 év |
Hasonló autók
Egyéb Mercedes-Benz autók