Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás elektromos specifikációk méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | A-osztály |
| Generáció | 177 |
| Modell sorozat | A-osztály (177) Sedan/Limuzin (2022 - ) |
| Motor változat | A 250 e Sedan |
| Motor alváltozat | 8G-DCT |
| Karosszéria típusa | Notchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Plug-in hibrid |
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 01.2023 |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 160 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 218 |
| Gyorsulás (s) | 7,5 |
| Végsebesség (km/h) | 230 |
| Vezetési zaj | 67 dB |
| ELEKTROMOS TELJESÍTMÉNY |
|---|
| Végsebesség elektromos (hibrid) | 140 km/h |
|---|---|
| Teljesítmény/nyomaték (villanymotor 1) | 80 kW (109 LE) / 300 Nm |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 0,8 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 35,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 0,8 l/100 km |
|---|
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 17 g/km |
| MOTOR Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Motor kódja | 282814 |
|---|---|
| Nyomaték | 450 |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | Otto-részecskeszűrő |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1332 |
| Teljesítmény / nyomaték | 120 kW (163 LE) / 250 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 160 |
| Teljesítmény (LE) | 218 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1332 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1620 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| ELEKTROMOS SPECIFIKÁCIÓK Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| ELEKTROMOS MOTOR |
|---|
| Beépítési hely / motortípus | Sebességváltóház / E-motor (részletek még nem ismertek) |
|---|---|
| Teljesítmény / nyomaték | 80 kW (109 LE) / 300 Nm |
| HATÓTÁVOLSÁG |
|---|
| Hatótávolság WLTP (elektromos) | 82 km |
|---|---|
| Hatótávolság WLTP City (elektromos) | 86 km |
| AKKUMULÁTOR |
|---|
| Tárolási technológia | Lithium |
|---|---|
| Bruttó akkumulátor kapacitás / méret (kWh) | 15,6 |
| TÖLTÉS |
|---|
| Töltőport pozíciója | Utasoldali hátsó |
|---|---|
| AC töltőport a járművön | 2. típus |
| DC gyorstöltő csatlakozó a járművön | CCS (opcionális) |
| AC töltési funkció | 1-fázisú, 3-fázisú |
| Töltési teljesítmény (kW) | AC:3,7-11,0 DC:22,0 |
| AC-DC töltés választható | AC 3-fázisú 11 kW (opcionális); DC 22 kW (opcionális) |
| Töltési idő | 100%: 225 perc. (AC 1 fázisú fali doboz/töltőoszlop 3,7 kW), 85 min. (AC 3 fázisú fali doboz/töltőoszlop 11,0 kW); 80%: 25 perc. (DC töltőoszlop 22,0 kW) |
| AC töltőkábel háztartási | Sorozat (tartalmazza) |
| AC töltőkábel töltőállomás | Sorozat (tartalmazza) |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4558 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1796 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1992 |
| Magasság (mm) | 1429 |
| Tengelytáv (mm) | 2729 |
| Hasmagasság (mm) | 91 mm |
| Forduló kör (m) | 11,0 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 332 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1710 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2180 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 470 |
| Függőleges terhelhetőség | 80 kg |
| Tető teherbírása | 75 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1600 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | elektromosan behúzható |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Karosszéria típusa | Notchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 205/60R16 |
|---|---|
| Runflat | Opcionális (felár ellenében) |
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó oldallégzsák | Opcionális (felár ellenében) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Gyalogosvédelmi rendszer | Aktív motorháztető |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodási fékvezérlés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Járműdinamikai szabályozás - pótkocsi | Csomag |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | Hátsó tolatókamera |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközés előtti rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Opcionális (felár ellenében) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Csomag |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz A 250 e Sedan (Saloon) 8G-DCT 2023 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 30 év |
Hasonló autók
Egyéb Mercedes-Benz autók