Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | GLA |
| Generáció | 156 |
| Modell sorozat | GLA (156) (2017 - 2020) |
| Motor változat | GLA 200 d |
| Motor alváltozat | PEAK Edition 7G-DCT |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Dízel |
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 01.2017 |
| A modell befejezésének dátuma | 12.2017 |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 100 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 136 |
| Gyorsulás (s) | 9,9 |
| Végsebesség (km/h) | 205 |
| Vezetési zaj | 72 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Dízel |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 4,4 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 50,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 5,2 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 3,9 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 4,4 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6b (NEFZ) |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 115 g/km |
| MOTOR Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Motor kódja | 651930 |
|---|---|
| Nyomaték | 300 |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | NOx-tároló katalizátor részecskeszűrővel |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közös sínes befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2143 |
| Teljesítmény / nyomaték | 100 kW (136 LE) / 300 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 100 |
| Teljesítmény (LE) | 136 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2143 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 3200 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1400 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4424 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1804 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2022 |
| Magasság (mm) | 1494 |
| Tengelytáv (mm) | 2699 |
| Hasmagasság (mm) | 134 mm |
| Forduló kör (m) | 11,8 m |
| Első szög (fokozatok) | 15,8° |
| Hátsó szög (fokozatok) | 21,5° |
| Rámpaszög (fokozatok) | 13,3° |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 421 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1540 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2035 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 495 |
| Függőleges terhelhetőség | 75 kg |
| Tető teherbírása | 75 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1500 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 235/45R19 |
|---|---|
| Runflat | Opcionális (felár ellenében) |
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó oldallégzsák | Opcionális (felár ellenében) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Opcionális (felár ellenében) |
| Sávváltás asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Gyalogosvédelmi rendszer | Aktív motorháztető |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Csomag |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Járműdinamikai szabályozás - pótkocsi | Csomag |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Opcionális (felár ellenében) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Csomag |
| Távolsági asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő | Csomag |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Parkolási asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközés előtti rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz GLA 200 d PEAK Edition 7G-DCT 2017 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 30 év |
Hasonló autók
Egyéb Mercedes-Benz autók