Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | SLK-osztály |
| Generáció | 172 |
| Modell sorozat | SLK-osztály (172) (2011 - 2016) |
| Motor változat | SLK 250 |
| Motor alváltozat | 7G-TRONIC PLUS |
| Karosszéria típusa | Roadster |
| Ülőhelyek száma | 2 |
| Ajtók száma | 2 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 03.2011 |
| A modell befejezésének dátuma | 04.2015 |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 150 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 204 |
| Gyorsulás (s) | 6,6 |
| Végsebesség (km/h) | 243 |
| Vezetési zaj | 74 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 6,2 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 60,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 8,4 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 5,0 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 6,2 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 5 |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 144 g/km |
| MOTOR Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Motor kódja | 271861 |
|---|---|
| Nyomaték | 310 |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1796 |
| Teljesítmény / nyomaték | 150 kW (204 LE) / 310 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 150 |
| Teljesítmény (LE) | 204 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1796 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 2000 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4134 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1810 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2006 |
| Magasság (mm) | 1301 |
| Tengelytáv (mm) | 2430 |
| Forduló kör (m) | 10,5 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 335 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1500 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1815 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 315 |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Karosszéria típusa | Roadster |
|---|---|
| Ajtók száma | 2 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 2 |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 225/45R17 |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs mérete (ha eltérő) | 245/40R17 |
| Runflat | Opcionális (felár ellenében) |
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Opcionális (felár ellenében) |
| Sávváltás asszisztens | Csomag |
| Gyalogosvédelmi rendszer | Aktív motorháztető |
| Ütközésfigyelmeztetés | Csomag |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Változó fényeloszlás | Csomag |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Opcionális (felár ellenében) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Csomag |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Csomag |
| Távolsági asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | elöl és hátul |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Csomag |
| Ütközés előtti rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Fényszórók | Csomag |
| Xenon fényszórók | Opcionális (felár ellenében) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Csomag |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz SLK 250 7G-TRONIC PLUS 2011 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 30 év |
Hasonló autók
Egyéb Mercedes-Benz autók