Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | SLK-osztály |
| Generáció | 171 |
| Modell sorozat | SLK-osztály (171) (2004 - 2008) |
| Motor változat | SLK 280 |
| Motor alváltozat | 7G-TRONIC |
| Karosszéria típusa | Roadster |
| Ülőhelyek száma | 2 |
| Ajtók száma | 2 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 06.2005 |
| A modell befejezésének dátuma | 01.2008 |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 170 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 231 |
| Gyorsulás (s) | 6,2 |
| Végsebesség (km/h) | 250 |
| Vezetési zaj | 75 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 9,3 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 70,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 12,9 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 7,0 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 9,3 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 4 |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 222 g/km |
| MOTOR Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Motor kódja | 272942 |
|---|---|
| Nyomaték | 300 |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / V-motor |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 6 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2997 |
| Teljesítmény / nyomaték | 170 kW (231 LE) / 300 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 170 |
| Teljesítmény (LE) | 231 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2997 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 6100 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 3500 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4089 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1788 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1970 |
| Magasság (mm) | 1296 |
| Tengelytáv (mm) | 2430 |
| Forduló kör (m) | 10,5 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 300 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1460 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1755 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 295 |
| Tető teherbírása | 50 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Karosszéria típusa | Roadster |
|---|---|
| Ajtók száma | 2 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 2 |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 205/55R16W |
|---|---|
| Runflat | Opcionális (felár ellenében) |
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Opcionális (felár ellenében) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | elöl és hátul |
| Kanyarodás | Csomag |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Opcionális (felár ellenében) |
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Xenon fényszórók | Opcionális (felár ellenében) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz SLK 280 7G-TRONIC 2005 |
|---|
| Garancia | 05. 09-től: 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 30 év |
Hasonló autók
Egyéb Mercedes-Benz autók