Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | Vito |
| Generáció | 639 |
| Modell sorozat | Vito (639) Combi (2010 - 2014) |
| Motor változat | Vito Kombi kompakt 116 CDI |
| Motor alváltozat | Shuttle |
| Karosszéria típusa | Busz |
| Ülőhelyek száma | 7 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Dízel |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 09.2010 |
| A modell befejezésének dátuma | 07.2014 |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 120 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 163 |
| Vezetési zaj | 75 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Dízel |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 6,9 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 75,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS NEDC |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (NEDC) | 8,4 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás országúton (NEDC) | 6,1 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (NEDC) | 6,9 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 5 |
|---|---|
| CO2 kibocsátás (NEFZ) | 182 g/km |
| MOTOR Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Motor kódja | 651.940 |
|---|---|
| Nyomaték | 360 |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | DPF |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közös sínes befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2143 |
| Teljesítmény / nyomaték | 120 kW (163 LE) / 360 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 120 |
| Teljesítmény (LE) | 163 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2143 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 3800 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1600 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4763 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1901 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2253 |
| Magasság (mm) | 1875 |
| Tengelytáv (mm) | 3200 |
| Forduló kör (m) | 11,8 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 430 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 2110 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2940 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 830 |
| Kombinált bruttó tömeg (GCW) | 4940 kg |
| Tető teherbírása | 150 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 2000 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Karosszéria típusa | Busz |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Tolóajtók száma (standard / opcionális) | 1 (Serie) / 2 opcionális (felár ellenében) |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 7 |
| Ülőhely kapacitás (maximális) | 9 |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 225/60R16 |
|---|
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Opcionális (felár ellenében) |
| Első fejlégzsák | Opcionális (felár ellenében) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Csomag |
| Esőérzékelő | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | elöl és hátul |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Kanyarodás | Csomag |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Csomag |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Opcionális (felár ellenében) |
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Xenon fényszórók | Opcionális (felár ellenében) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz Vito Estate (Wagon) Compact 116 CDI Shuttle 2010 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb Mercedes-Benz autók