Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Márka | Smart |
|---|---|
| Sorozat | forfour |
| Generáció | 453 |
| Modell sorozat | forfour (453) (2014 - 2019) |
| Motor változat | forfour 0.9 turbo |
| Motor alváltozat | prime twinamic |
| Karosszéria típusa | Hatchback |
| Ülőhelyek száma | 4 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 05.2018 |
| A modell befejezésének dátuma | 06.2019 |
| TELJESÍTMÉNY Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 66 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 90 |
| Gyorsulás (s) | 11,9 |
| Végsebesség (km/h) | 165 |
| Vezetési zaj | 74 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 6,0 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 28,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (WLTP) | 7,3 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás elővárosi (WLTP) | 5,4 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 5,1 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 6,6 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 6,0 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6c (WLTP) 36AA-AD |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 135 g/km |
| MOTOR Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Motor kódja | H4B |
|---|---|
| Nyomaték | 135 |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Hátsó motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 3 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 898 |
| Teljesítmény / nyomaték | 66 kW (90 LE) / 135 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 66 |
| Teljesítmény (LE) | 90 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 898 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 2500 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Hátsó kerék (RWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 3495 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1665 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1875 |
| Magasság (mm) | 1554 |
| Tengelytáv (mm) | 2492 |
| Forduló kör (m) | 8,7 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 185 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1025 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1450 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 425 |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Karosszéria típusa | Hatchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 4 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Opcionális (felár ellenében) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Dob |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 165/65R15 |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs mérete (ha eltérő) | 185/60R15 |
| FELSZERELÉS Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Opcionális (felár ellenében) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Csomag |
| Esőérzékelő | Csomag |
| Sávelhagyás | Opcionális (felár ellenében) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | hátul |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Csomag |
|---|---|
| Légkondicionáló | Opcionális (felár ellenében) |
| Rádió | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Opcionális (felár ellenében) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Smart forfour 0.9 turbo prime twinamic 2018 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 2 év |
| Rozsdagarancia | 6 év |
Hasonló autók
Egyéb Smart autók