Egyéb modellek:
általános teljesítmény hatótávolság energiahatékonyság elektromos motor átalakozás akkumulátor töltés méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Márka | Lexus |
|---|---|
| Sorozat | UX |
| Generáció | ZA1 |
| Modell sorozat | UX e (ZA1) (2021 - ) |
| Motor változat | UX 300e |
| Motor alváltozat | Luxus csomag |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 4 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Elektromos |
| Sebességváltó típusa | Redukciós sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 01.2021 |
| Hatótávolság WLTP | 314 km |
| Bruttó akkumulátor kapacitás (kWh) | 54,3 |
| TELJESÍTMÉNY Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 150 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 204 |
| Gyorsulás (s) | 7,5 |
| Végsebesség (km/h) | 160 |
| Vezetési zaj | 62 dB |
| Teljesítmény/nyomaték (villanymotor 1) | 150 kW (204 LE) / 300 Nm |
| HATÓTÁVOLSÁG Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Hatótávolság WLTP (elektromos) | 314 km |
|---|---|
| Hatótávolság WLTP City (elektromos) | 420 km |
| ENERGIAHATÉKONYSÁG Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Elektromosság |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 16,9 kWh/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 16,9 kWh/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Elektromos jármű |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 0 g/km |
| ELEKTROMOS MOTOR Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Motor kódja | 4KM |
|---|---|
| Nyomaték | 300 |
| Sebességfokozatok száma | 1 |
| Teljesítmény (KW) | 150 |
| Teljesítmény (LE) | 204 |
| Beépítési hely / motortípus | Első tengely / áramergerjesztésű szinkronmotor (SSM) |
| Teljesítmény / nyomaték | 150 kW (204 LE) / 300 Nm |
| ÁTALAKOZÁS Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Redukciós sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 1 |
| AKKUMULÁTOR Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Tárolási technológia | Lithium |
|---|---|
| Bruttó akkumulátor kapacitás / méret (kWh) | 54,3 |
| TÖLTÉS Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Töltőport pozíciója | Utasoldali hátsó |
|---|---|
| Töltőport pozíciója (kiegészítő) | Vezetőoldali hátsó (opcionális) |
| AC töltőport a járművön | 2. típus |
| DC gyorstöltő csatlakozó a járművön | CHAdeMO |
| AC töltési funkció | 1-fázisú |
| Töltési teljesítmény (kW) | AC:2,3-6,6 DC:50,0 |
| Töltési idő | 100%: 1440 perc. (AC Schuko 2,3 kW), 495 perc. (AC 1 fázisú Wallbox/töltőoszlop 6,6 kW); 80%: 50 perc. (DC töltőoszlop 50,0 kW) |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4495 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1840 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2078 |
| Magasság (mm) | 1545 |
| Tengelytáv (mm) | 2640 |
| Hasmagasság (mm) | 140 mm |
| Forduló kör (m) | 10,4 m |
| Első szög (fokozatok) | 14,0° |
| Hátsó szög (fokozatok) | 26,0° |
| Rámpaszög (fokozatok) | 23,0° |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 367 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1785 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2245 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 460 |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 4 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 225/50R18 |
|---|
| FELSZERELÉS Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Sorozat (tartalmazza) |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Járműstabilizáló rendszer |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Távolsági asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | elöl és hátul |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközés előtti rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Head-up kijelző (HUD) | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Lexus UX 300e Luxury Package 2021 |
|---|
| Garancia | 3 év vagy 100.000 km |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló modellek
Egyéb Lexus modellek