Egyéb modellek:
általános teljesítmény hatótávolság energiahatékonyság elektromos motor átalakozás akkumulátor töltés méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | EQE SUV |
| Generáció | 294 |
| Modell sorozat | EQE SUV (294) (2023 - ) |
| Motor változat | EQE SUV 500 |
| Motor alváltozat | Electric Art Premium 4MATIC |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Motor típusa | Elektromos |
| Sebességváltó típusa | Redukciós sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 05.2023 |
| Hatótávolság WLTP | 549 km |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 300 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 408 |
| Gyorsulás (s) | 4,9 |
| Végsebesség (km/h) | 210 |
| Vezetési zaj | 69 dB |
| HATÓTÁVOLSÁG Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Hatótávolság WLTP (elektromos) | 549 km |
|---|---|
| Hatótávolság WLTP City (elektromos) | 637 km |
| ENERGIAHATÉKONYSÁG Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Elektromosság |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 18,9 kWh/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 18,9 kWh/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Elektromos jármű |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 0 g/km |
| ELEKTROMOS MOTOR Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Motor kódja | A1:EM0030; A2:EM0027 |
|---|---|
| Nyomaték | 858 |
| Sebességfokozatok száma | 1 |
| Teljesítmény (KW) | 300 |
| Teljesítmény (LE) | 408 |
| Beépítési hely / motortípus | Hátsó tengely / Állandó mágneses szinkronmotor (PSM) |
| Beépítési helyzet / motortípus (2.) | Első tengely / állandó mágneses szinkronmotor (PSM) |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Redukciós sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 1 |
| AKKUMULÁTOR Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Tárolási technológia | Lithium |
|---|---|
| Nettó akkumulátor kapacitás / méret (kWh) | 90,6 |
| Akkumulátor súlya | 557 kg |
| TÖLTÉS Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Töltőport pozíciója | Utasoldali hátsó |
|---|---|
| AC töltőport a járművön | 2. típus |
| DC gyorstöltő csatlakozó a járművön | CCS |
| AC töltési funkció | 3-fázisú |
| Töltési teljesítmény (kW) | AC:11,0-22,0 DC:170,0 |
| Töltési idő | 100%: 495 perc. (AC 3 fázisú fali doboz/töltőoszlop 11,0 kW), 255 min. (AC 3 fázisú fali doboz/töltőoszlop 22,0 kW); 80%: 32 perc. (DC töltőoszlop 170,0 kW) |
| AC töltőkábel háztartási | Sorozat (tartalmazza) |
| AC töltőkábel töltőállomás | Sorozat (tartalmazza) |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4863 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1940 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2141 |
| Magasság (mm) | 1685 |
| Tengelytáv (mm) | 3030 |
| Hasmagasság (mm) | 131 mm |
| Forduló kör (m) | 12,3 m |
| Első szög (fokozatok) | 16,1° |
| Hátsó szög (fokozatok) | 19,6° |
| Rámpaszög (fokozatok) | 11,1° |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 520 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 2560 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 3095 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 535 |
| Függőleges terhelhetőség | 100 kg |
| Tető teherbírása | 100 kg |
| Akkumulátor súlya | 557 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1800 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 4 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 235/55R19 |
|---|
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Sorozat (tartalmazza) |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Távolsági asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközés előtti rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Sorozat (tartalmazza) |
| GARANCIA Mercedes-Benz EQE SUV 500 Electric Art Premium 4MATIC 2023 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 30 év |
Hasonló modellek
Egyéb Mercedes-Benz modellek