Egyéb modellek:
általános teljesítmény hatótávolság energiahatékonyság elektromos motor átalakozás akkumulátor töltés méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Márka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Sorozat | EQV |
| Generáció | 447 |
| Modell sorozat | EQV (477) (2020 - ) |
| Motor változat | EQV 250 extra hosszú (60 kWh) |
| Karosszéria típusa | Busz |
| Ülőhelyek száma | 6 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Elektromos |
| Sebességváltó típusa | Redukciós sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 10.2021 |
| Hatótávolság WLTP | 231 km |
| TELJESÍTMÉNY Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 150 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 204 |
| Végsebesség (km/h) | 140 |
| Vezetési zaj | 68 dB |
| Teljesítmény/nyomaték (villanymotor 1) | 150 kW (204 LE) / 362 Nm |
| HATÓTÁVOLSÁG Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Hatótávolság WLTP (elektromos) | 231 km |
|---|
| ENERGIAHATÉKONYSÁG Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Elektromosság |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 28,1 kWh/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 28,1 kWh/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Elektromos jármű |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 0 g/km |
| ELEKTROMOS MOTOR Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Motor kódja | EM6001 |
|---|---|
| Nyomaték | 362 |
| Sebességfokozatok száma | 1 |
| Teljesítmény (KW) | 150 |
| Teljesítmény (LE) | 204 |
| Beépítési hely / motortípus | Első tengely / aszinkron gép (ASM) |
| Teljesítmény / nyomaték | 150 kW (204 LE) / 362 Nm |
| ÁTALAKOZÁS Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Redukciós sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 1 |
| AKKUMULÁTOR Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Tárolási technológia | Lithium |
|---|---|
| Nettó akkumulátor kapacitás / méret (kWh) | 60,0 |
| Akkumulátor súlya | 550 kg |
| TÖLTÉS Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Töltőport pozíciója | Jármű elöl balra (vezetőoldal) |
|---|---|
| AC töltőport a járművön | 2. típus |
| DC gyorstöltő csatlakozó a járművön | CCS |
| Töltési teljesítmény (kW) | DC:80,0 |
| Töltési idő | 80%: 35 perc. (DC töltőoszlop 80,0 kW) |
| AC töltőkábel töltőállomás | Sorozat (tartalmazza) |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 5370 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1928 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2244 |
| Magasság (mm) | 1901 |
| Tengelytáv (mm) | 3430 |
| Hasmagasság (mm) | 106 mm |
| Forduló kör (m) | 12,9 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 1410 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 2631 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 3500 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 869 |
| Tető teherbírása | 150 kg |
| Akkumulátor súlya | 550 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Karosszéria típusa | Busz |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Tolóajtók száma (standard / opcionális) | 2 (sorozat) / 0 opcionális (felár ellenében) |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 6 |
| Ülőhely kapacitás (maximális) | 8 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Csomag |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 245/45R17 |
|---|
| FELSZERELÉS Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Csomag |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Opcionális (felár ellenében) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Opcionális (felár ellenében) |
| Sávváltás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Csomag |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Változó fényeloszlás | Csomag |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Távolsági asszisztens | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő | Opcionális (felár ellenében) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközés előtti rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Opcionális (felár ellenében) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Csomag |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Fényszórók | Csomag |
|---|---|
| LED fényszórók | Csomag |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Mercedes-Benz EQV 250 extra long (60 kWh) 2021 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Rozsdagarancia | 30 év |
Hasonló modellek
Egyéb Mercedes-Benz modellek