Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás elektromos specifikációk méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Márka | BMW |
|---|---|
| Sorozat | X5 |
| Generáció | G05/F95 |
| Modell sorozat | X5 (G05) (2023 - ) |
| Motor változat | X5 xDrive40i |
| Motor alváltozat | x Steptronic Sport |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (mild hibrid) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 04.2023 |
| TELJESÍTMÉNY BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 280 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 380 |
| Gyorsulás (s) | 5,4 |
| Végsebesség (km/h) | 250 |
| Vezetési zaj | 69 dB |
| ELEKTROMOS TELJESÍTMÉNY |
|---|
| Teljesítmény/nyomaték (villanymotor 1) | 9 kW (12 LE) / 200 Nm |
|---|
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super Plus |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 8,5 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 83,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 8,5 l/100 km |
|---|
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 193 g/km |
| MOTOR BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Motor kódja | B58B30P |
|---|---|
| Nyomaték | 540 |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | Otto-részecskeszűrő |
| Hengerek száma | 6 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2998 |
| Teljesítmény / nyomaték | 280 kW (380 LE) / 520 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 280 |
| Teljesítmény (LE) | 380 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 2998 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5200 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1850 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Összkerékhajtás (AWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| ELEKTROMOS SPECIFIKÁCIÓK BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| ELEKTROMOS MOTOR |
|---|
| Beépítési hely / motortípus | Sebességváltóház / E-motor (részletek még nem ismertek) |
|---|---|
| Teljesítmény / nyomaték | 9 kW (12 LE) / 200 Nm |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4935 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 2004 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2218 |
| Magasság (mm) | 1765 |
| Tengelytáv (mm) | 2975 |
| Hasmagasság (mm) | 214 mm |
| Forduló kör (m) | 12,6 m |
| Első szög (fokozatok) | 25,2° |
| Hátsó szög (fokozatok) | 22,3° |
| Rámpaszög (fokozatok) | 20,2° |
| Vízmélység (mm) | 500 mm |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 650 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 2240 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2885 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 645 |
| Függőleges terhelhetőség | 140 kg |
| Tető teherbírása | 100 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 3500 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | elektromosan behúzható |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Ülőhely kapacitás (maximális) | 7 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív kormányzás | Csomag |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 265/50R19 |
|---|---|
| Runflat | Csomag |
| FELSZERELÉS BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Aktív fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Csomag |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Csomag |
| Vészhelyzeti asszisztens | Csomag |
| Gyalogosvédelmi rendszer | Aktív motorháztető |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodási fékvezérlés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Dinamikus kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Járműdinamikai szabályozás - pótkocsi | Csomag |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Változó fényeloszlás | Csomag |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Csomag |
| Álmosság érzékelés | Csomag |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Kikerülési asszisztens | Csomag |
| Kereszteződés asszisztens | Csomag |
| Kanyarodási asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Csomag |
| Kilépésre figyelmeztetés | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Dinamikus menetstabilizáló rendszer III |
| Közlekedési jelzések felismerése | Csomag |
| Intelligens sebességasszisztens | Csomag |
| Távolsági asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Parkolási asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Utánfutó asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Csomag |
| Ütközés előtti rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Head-up kijelző (HUD) | Csomag |
|---|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Fényszórók | Csomag |
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Garancia | - |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb BMW autók