Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Márka | Peugeot |
|---|---|
| Sorozat | 508 |
| Generáció | 2. Generáció |
| Modell sorozat | 508 (II) Sedan/Limuzin (2023 - ) |
| Motor változat | 508 1.2 PureTech 130 |
| Motor alváltozat | GT EAT8 |
| Karosszéria típusa | Hatchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 06.2023 |
| TELJESÍTMÉNY Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 96 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 131 |
| Gyorsulás (s) | 10 |
| Végsebesség (km/h) | 213 |
| Vezetési zaj | 69 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 5,8 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 62,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (WLTP) | 7,5 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás elővárosi (WLTP) | 6,0 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 5,1 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 5,7 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 5,8 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 131 g/km |
| MOTOR Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Motor kódja | HN05 |
|---|---|
| Nyomaték | 230 |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | Otto-részecskeszűrő |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1199 |
| Teljesítmény / nyomaték | 96 kW (131 LE) / 230 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 96 |
| Teljesítmény (LE) | 131 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1199 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1750 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automata sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 8 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4750 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1859 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2079 |
| Magasság (mm) | 1403 |
| Tengelytáv (mm) | 2793 |
| Forduló kör (m) | 10,8 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 487 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1501 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1960 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 459 |
| Kombinált bruttó tömeg (GCW) | 3300 kg |
| Függőleges terhelhetőség | 70 kg |
| Tető teherbírása | 80 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1340 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | mechanikusan behúzható |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Karosszéria típusa | Hatchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 235/45R18W |
|---|
| FELSZERELÉS Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Sorozat (tartalmazza) |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Változó fényeloszlás | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Éjszakai kilátás asszisztens | Csomag |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Távolsági asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. elülső és hátsó kamerával |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Csomag |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Opcionális (felár ellenében) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Peugeot 508 1.2 PureTech 130 GT EAT8 (2023) |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb Peugeot autók