Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Márka | CUPRA |
|---|---|
| Sorozat | Formentor |
| Generáció | 1. Generáció |
| Modell sorozat | Formentor (2020 - ) |
| Motor változat | Formentor VZ 2.0 TSI |
| Motor alváltozat | Tribe Edition DSG |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 01.2023 |
| TELJESÍTMÉNY CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 180 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 245 |
| Gyorsulás (s) | 6,8 |
| Végsebesség (km/h) | 238 |
| Vezetési zaj | 70 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super Plus |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 7,6 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 50,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 7,6 l/100 km |
|---|
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 173 g/km |
| MOTOR CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Motor kódja | DNP |
|---|---|
| Nyomaték | 370 |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | Otto-részecskeszűrő |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1984 |
| Teljesítmény / nyomaték | 180 kW (245 LE) / 370 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 180 |
| Teljesítmény (LE) | 245 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1984 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5250 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1600 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Automatikus. kézi sebességváltó (duplakuplungos) |
| Sebességfokozatok száma | 7 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4446 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1839 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1992 |
| Magasság (mm) | 1520 |
| Tengelytáv (mm) | 2679 |
| Forduló kör (m) | 11,4 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 450 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1556 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 2060 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 504 |
| Függőleges terhelhetőség | 80 kg |
| Tető teherbírása | 75 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1600 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | mechanikusan behúzható |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 245/40R19 |
|---|
| FELSZERELÉS CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó oldallégzsák | Csomag |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti asszisztens | Csomag |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Automatikus menetstabilizáló rendszer tapadásszabályozással |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Járműdinamikai szabályozás - pótkocsi | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Sorozat (tartalmazza) |
| Kilépésre figyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Távolsági asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | vo.+hi. tolatókamerával |
| Parkolási asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközés előtti rendszer | Opcionális (felár ellenében) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Csomag |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Csomag |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Bőr belső tér | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb CUPRA autók