Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Márka | Peugeot |
|---|---|
| Sorozat | 3008 |
| Generáció | 2. Generáció |
| Modell sorozat | 3008 (II) (2021 - ) |
| Motor változat | 3008 1.5 BlueHDi 130 |
| Motor alváltozat | Active |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Dízel |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 01.2021 |
| A modell befejezésének dátuma | 07.2021 |
| TELJESÍTMÉNY Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 96 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 131 |
| Gyorsulás (s) | 10,8 |
| Végsebesség (km/h) | 192 |
| Vezetési zaj | 69 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Dízel |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 5,0 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 52,5 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 5,0 l/100 km |
|---|
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 130 g/km |
| AdBlue tartály kapacitása | 17,0 l |
| MOTOR Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Motor kódja | YH01 |
|---|---|
| Nyomaték | 300 |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | SCR katalizátor részecskeszűrővel |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közös sínes befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1499 |
| Teljesítmény / nyomaték | 96 kW (131 LE) / 300 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 96 |
| Teljesítmény (LE) | 131 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1499 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 3750 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1750 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4447 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1841 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 2098 |
| Magasság (mm) | 1624 |
| Tengelytáv (mm) | 2675 |
| Hasmagasság (mm) | 219 mm |
| Forduló kör (m) | 10,7 m |
| Első szög (fokozatok) | 20,0° |
| Hátsó szög (fokozatok) | 29,0° |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 520 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1504 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1980 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 476 |
| Kombinált bruttó tömeg (GCW) | 3480 kg |
| Függőleges terhelhetőség | 70 kg |
| Tető teherbírása | 80 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 1500 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 750 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | kivehető |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 215/65R17 |
|---|
| FELSZERELÉS Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | hátul |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Opcionális (felár ellenében) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb Peugeot autók