Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Márka | Citroen |
|---|---|
| Sorozat | C3 Aircross |
| Generáció | 1. Generáció |
| Modell sorozat | C3 Aircross (2021 - ) |
| Motor változat | C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start |
| Motor alváltozat | C-Series |
| Karosszéria típusa | SUV |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 06.2021 |
| TELJESÍTMÉNY Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 81 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 110 |
| Gyorsulás (s) | 11,5 |
| Végsebesség (km/h) | 183 |
| Vezetési zaj | 68 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 5,8 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 45,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (WLTP) | 6,8 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás elővárosi (WLTP) | 5,5 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 5,0 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 6,2 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 5,8 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 131 g/km |
| MOTOR Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Motor kódja | HN05 |
|---|---|
| Nyomaték | 205 |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | Otto-részecskeszűrő |
| Hengerek száma | 3 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Közvetlen befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1199 |
| Teljesítmény / nyomaték | 81 kW (110 LE) / 205 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 81 |
| Teljesítmény (LE) | 110 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1199 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 5500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1750 fordulat/perc (rpm) |
| Automatikus indítás / leállítás | Sorozat (tartalmazza) |
| ÁTALAKOZÁS Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4154 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1756 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1976 |
| Magasság (mm) | 1597 |
| Tengelytáv (mm) | 2604 |
| Forduló kör (m) | 10,8 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 410 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1254 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1795 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 541 |
| Kombinált bruttó tömeg (GCW) | 2620 kg |
| Függőleges terhelhetőség | 65 kg |
| Tető teherbírása | 40 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 840 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 600 kg |
| Vonóhorog | Opcionális (felár ellenében) |
| Pótkocsivontató típusa | kivehető |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Karosszéria típusa | SUV |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Tárcsa |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 205/60R16 |
|---|
| FELSZERELÉS Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Álmosság érzékelés | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | hátul |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Sorozat (tartalmazza) |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Navigáció | Opcionális (felár ellenében) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Opcionális (felár ellenében) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb Citroen autók