Egyéb modellek:
általános teljesítmény üzemanyag-fogyasztás motor átalakozás méretek és kapacitás karosszéria és alváz felszerelés garancia
| ÁLTALÁNOS Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Márka | Renault |
|---|---|
| Sorozat | Clio |
| Generáció | V |
| Modell sorozat | Clio (V) (2019 - ) |
| Motor változat | Clio TCe 140 |
| Motor alváltozat | Techno |
| Karosszéria típusa | Hatchback |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Motor típusa | Belső égésű motor (Otto) |
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
| A modell bevezetésének időpontja | 01.2022 |
| TELJESÍTMÉNY Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Maximális teljesítmény (kW) | 103 |
|---|---|
| Maximális teljesítmény (LE) | 140 |
| Gyorsulás (s) | 9,4 |
| Végsebesség (km/h) | 205 |
| Vezetési zaj | 68 dB |
| ÜZEMANYAG-FOGYASZTÁS Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Üzemanyagtípus | Super |
|---|---|
| Teljes fogyasztás | 5,3 l/100 km |
| Üzemanyagtartály mérete | 42,0 l |
| ÜZEMANYAG FOGYASZTÁS WLTP |
|---|
| Üzemanyag fogyasztás városban (WLTP) | 7,2 l/100 km |
|---|---|
| Üzemanyag fogyasztás elővárosi (WLTP) | 5,2 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 4,6 l/100 km |
| Üzemanyag fogyasztás országúton (WLTP) | 5,4 l/100 km |
| Kombinált üzemanyag fogyasztás (WLTP) | 5,3 l/100 km |
| EMISSZIÓ |
|---|
| Kibocsátási kategória | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| CO2 kibocsátás kombinált (WLTP) | 121 g/km |
| MOTOR Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Motor kódja | H5H E4 |
|---|---|
| Nyomaték | 260 |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| Beépítési helyzet / motortípus | Első motor / sorozat |
| Kipufogógáz tisztítás | szabályozott |
| Hengerek száma | 4 |
| Üzemanyag befecskendezés típusa | Befecskendezés |
| Feltöltés | Turbo |
| Szelepek száma | 4 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1332 |
| Teljesítmény / nyomaték | 103 kW (140 LE) / 260 Nm |
| Teljesítmény (KW) | 103 |
| Teljesítmény (LE) | 140 |
| Motor mérete / lökettérfogat (ccm) | 1332 ccm |
| Maximális teljesítmény fordulatszámonként. | 4500 fordulat/perc (rpm) |
| Maximális forgatónyomaték fordulatszámonként. | 1750 fordulat/perc (rpm) |
| ÁTALAKOZÁS Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Hajtáslánc típusa | Első kerék (FWD) |
|---|---|
| Sebességváltó típusa | Kézi sebességváltó |
| Sebességfokozatok száma | 6 |
| MÉRETEK ÉS KAPACITÁS Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Hosszúság (mm) | 4050 |
|---|---|
| Szélesség (mm) | 1798 |
| Szélesség tükrökkel együtt (mm) | 1988 |
| Magasság (mm) | 1440 |
| Tengelytáv (mm) | 2583 |
| Hasmagasság (mm) | 120 mm |
| Forduló kör (m) | 10,5 m |
| CSOMAGTARTÓ MÉRETE |
|---|
| Csomagtartó tér (liter) | 340 |
|---|
| SÚLYOK |
|---|
| Saját tömeg (kg) | 1211 |
|---|---|
| Bruttó tömeg (kg) | 1646 |
| Teherbíró tömeg / teherbírás (kg) | 435 |
| Kombinált bruttó tömeg (GCW) | 2546 kg |
| Függőleges terhelhetőség | 63 kg |
| Tető teherbírása | 80 kg |
| VONTATÁS |
|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fékezett 12%) | 900 kg |
|---|---|
| Vontatási kapacitás / súly (fék nélkül) | 595 kg |
| KAROSSZÉRIA ÉS ALVÁZ Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Karosszéria típusa | Hatchback |
|---|---|
| Ajtók száma | 5 |
| Ülőhely kapacitás (normál) | 5 |
| Összecsukható hátsó üléspad | Sorozat (tartalmazza) |
| Szervokormány | Sorozat (tartalmazza) |
| FELFÜGGESZTÉSEK |
|---|
| Első felfüggesztés | Csavar |
|---|---|
| Hátsó felfüggesztés | Csavar |
| FÉKEK |
|---|
| Első fék | Tárcsa |
|---|---|
| Hátsó fék | Dob |
| ABS | Sorozat (tartalmazza) |
| Fékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| GUMIK |
|---|
| Gumiabroncs mérete | 195/55R16 |
|---|
| FELSZERELÉS Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| BIZTONSÁG ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS |
|---|
| Légzsák vezető | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légzsák utasoldali | Sorozat (tartalmazza) |
| Első oldallégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Első fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejlégzsák | Sorozat (tartalmazza) |
| 3 pontos öv hátul középen | Sorozat (tartalmazza) |
| Isofix | Sorozat (tartalmazza) |
| Automatikus távolságtartó automatika | Csomag |
| Gyalogosfelismerő | Sorozat (tartalmazza) |
| Sávváltás asszisztens | Csomag |
| Városi vészfékasszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészfékezési asszisztens | Csomag |
| Ütközésfigyelmeztetés | Sorozat (tartalmazza) |
| Kipörgésgátló | Sorozat (tartalmazza) |
| Vezetés csúszásszabályozás | Kipörgésgátló |
| Elektronikus stabilitási program | Sorozat (tartalmazza) |
| Féklámpa dinamika | Sorozat (tartalmazza) |
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Esőérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
| Forgalmi dugó asszisztens | Csomag |
| Sávelhagyás | Sorozat (tartalmazza) |
| Keresztirányú forgalom asszisztens hátul | Csomag |
| Vezetésdinamikai vezérlés | Elektronikus stabilitási program |
| Közlekedési jelzések felismerése | Sorozat (tartalmazza) |
| Távolsági asszisztens | Csomag |
| Parkolássegítő | Sorozat (tartalmazza) |
| Parkolássegítő kijelölése | hátul tolatókamerával |
| Hegymeneti indítás asszisztens | Sorozat (tartalmazza) |
| Kanyarodás | Csomag |
| BELSŐ |
|---|
| Fényérzékelő | Sorozat (tartalmazza) |
|---|---|
| Légkondicionáló | Sorozat (tartalmazza) |
| Rádió | Sorozat (tartalmazza) |
| Digitális rádió vétel (DAB) | Sorozat (tartalmazza) |
| Kihangosító rendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Smartphone integráció (Android / Apple) | Sorozat (tartalmazza) |
| Induktív okostelefon töltőberendezés | Opcionális (felár ellenében) |
| Navigáció | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (elöl) | Sorozat (tartalmazza) |
| Elektromos ablakemelő (hátul) | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| Hátsó fejtámlák | Sorozat (tartalmazza) |
| KÜLSŐ |
|---|
| Ködlámpák | Csomag |
|---|---|
| LED fényszórók | Sorozat (tartalmazza) |
| Központi zárrendszer | Sorozat (tartalmazza) |
| Vészhelyzeti funkció | Sorozat (tartalmazza) |
| Könnyűfém keréktárcsák | Sorozat (tartalmazza) |
| Metálfényezés | Opcionális (felár ellenében) |
| GARANCIA Renault Clio TCe 140 Techno 2022 |
|---|
| Garancia | 2 év |
|---|---|
| Garancia a festékre | 3 év |
| Rozsdagarancia | 12 év |
Hasonló autók
Egyéb Renault autók